پرش به محتوای اصلی

 • مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در میز ارتباطات مردمی حضور یافتند
  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در میز ارتباطات مردمی حضور یافتند
  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در میز ارتباطات مردمی حضور یافتند
  با برپایی میز ارتباطات مردمی در جریان سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان اشنویه و تشکیل شورای برنامه ریزی استان برای بررسی برنامه های توسعه ای دولت در این شهرستان به درخواست های مردمی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیدگی شد.
 • پوشش اینترنت روستایی شهرستان اشنویه 79 درصد است/ تکنولوژی سایت های 15 روستای فاقد پوشش شهرستان اشنویه در صورت تامین تجهیزات
  پوشش اینترنت روستایی شهرستان اشنویه 79 درصد است/ تکنولوژی سایت های 15 روستای فاقد پوشش شهرستان اشنویه در صورت تامین تجهیزات تا پایان شهریور 1402 ارتقاء می یابد
  پوشش اینترنت روستایی شهرستان اشنویه 79 درصد است/ تکنولوژی سایت های 15 روستای فاقد پوشش شهرستان اشنویه در صورت تامین تجهیزات
  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان در شهرستان اشنویه با حضور استاندار آذربایجان غربی گفت: برنامه ارتقاء سایت های 15 روستای فاقد پوشش بالای 20 خانوار اشنویه از محل اعتبارات وزارت ارتباطات به اپراتورها ابلاغ شده است و درصورت تامین تجهیزات از طرف اپراتورهای ارتباطی تا پایان شهریور 1402محقق می شوند.
 • باید بیش از این از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فرهنگی برای توسعه و ترویج امربه معروف و نهی از منکر استفاده کنیم
  باید بیش از این از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فرهنگی برای توسعه و ترویج امربه معروف و نهی از منکر استفاده کنیم
  باید بیش از این از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فرهنگی برای توسعه و ترویج امربه معروف و نهی از منکر استفاده کنیم
  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در دومین نشست شورای فرهنگی حوزه فاوای آذربایجان غربی که با حضور دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان و معاون فرهنگی ستاد اقامه نماز برگزار شد، گفت: باید بیش از این از ظرفیت فضای مجازی برای تولید محتوای فرهنگی برای توسعه و ترویج امربه معروف و نهی از منکر استفاده کنیم.
 • برگزاری بیش از 8500 نفر ساعت دوره آموزشی برای سربازان وظیفه
  برگزاری بیش از 8500 نفر ساعت دوره آموزشی برای سربازان وظیفه
  برگزاری بیش از 8500 نفر ساعت دوره آموزشی برای سربازان وظیفه
  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی از اجرای بیش از 8500 نفر ساعت دوره آموزشی به سربازان وظیفه خبر داد وگفت:این دوره های آموزشی در جهت ارتقاء مهارت سربازان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
 • توانمندسازی و آموزش در اولویت های کارگروه سایبری و الکترونیک پدافند غیرعامل قرار بگیرد
  توانمندسازی و آموزش در اولویت های کارگروه سایبری و الکترونیک پدافند غیرعامل قرار بگیرد
  توانمندسازی و آموزش در اولویت های کارگروه سایبری و الکترونیک پدافند غیرعامل قرار بگیرد
  مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در نخستین جلسه کارگروه سایبری و الکترونیک پدافند غیرعامل آذربایجان غربی گفت: توانمندسازی و آموزش در اولویت های کارگروه سایبری و الکترونیک پدافند غیرعامل قرار بگیرد.
Loading

0202

اخبــار اداره کــل ارتبـاطات و فنــاوری اطلاعــات استــان آذربــایجــان غــربــی

کاهش بیش از 17 درصد شکایات مردمی در سامانه 195 استان آذربایجان غربی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‌غربی با اشاره به ثبت سه هزار و 629 شکایت مردمی در سامانه ۱۹۵در یک سال گذشته گفت:در مقایسه بامدت زمان مشابه در سال گذشته تعداد شکایات ثبت شده حدود 17 درصد کاهش داشته است.
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۴۲
موانع اعطای تسهیلات بند الف تبصره 18 مرتفع شد
مدیرکل ارتباطات آذربایجان غربی خبر داد؛
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در نشست با سرپرست مدیریت شعب پست بانک آذربایجان غربی از مرتفع شدن موانع اعطای تسهیلات بند الف تبصره 18 در پست بانک استان خبر داد و گفت: حمایت ما از کسب و کارهای نو پاو غیر نوپا، ارتقاء و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در راستای تحقق شعار سال است.
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۳
بررسی وضعیت پوشش ارتباطی روستاهای بخش انزل ارومیه
با حضور استاندار آذربایجان غربی و نمایندگان شهرستان ارومیه و مدیر کل ارتباطات اتفاق افتاد؛
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از بازدید میدانی وضعیت پوشش اینترنتی روستاهای بخش انزل ارومیه با حضور استاندار آذربایجان غربی و نمایندگان شهرستان ارومیه خبر داد و اظهار کرد: برای نزدیک شدن درصد پوشش اینترنت روستاهای بخش انزل ارومیه به متوسط استانی و کشوری 17 سایت در برنامه توسعه ای این بخش قرار دارد.
۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۴۵
تا پایان سال جاری پوشش اینترنتی روستاهای تکاب و شاهین دژ به متوسط استانی می رسد
مدیر کل ارتباطات آذربایجان غربی:
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در جلسه بررسی وضعیت پوشش اینترنتی روستایی شهرستان های تکاب و شاهین دژ با حضور نماینده مردم این شهرستان ها اظهار کرد: بابرنامه ریزی صورت گرفته تا پایان سال جاری پوشش اینترنت روستاهای شهرستان تکاب به متوسط استانی می رسد.
۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۹:۲۳
« قبلی ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۳ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ بعدی »

اخبـــــــار حـــــــوزه وزارت ارتبـــــاطـات و فنــــــــــاوری اطلــاعــــــــــات

زارع‌پور: خدمت‌رسانی با راه‌اندازی پنجره ملی خدمات شبانه‌روزی می‌شود/ لطیفی: پنجره واحد خدمات یکی از اولویت‌های اصلی دولت است
در جلسه هم‌اندیشی تحقق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مطرح شد:
چهارشنبه ۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۰
 
مدیرعامل شرکت ملی پست ایران با همتای عراقی دیدار کرد
با هدف بررسی همکاری‌های مشترک؛
دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷
 
شبهات 4
شبهات 3
شبهات 2
شبهات 1
شبهات 10
شبهات 9
شبهات 8
شبهات7
11
12
عفاف