اخبار

اینترنت پرسرعت روستای ساعتلوی کوه شهرستان ارومیه در بستر فیبر نوری افتتاح شد

اینترنت پرسرعت روستای ساعتلوی کوه شهرستان ارومیه در بستر فیبر نوری افتتاح شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در مراسم افتتاح این پروژه که با حضور شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، اظهار کرد:از این پس مشترکین تلفن ثابت روستای ساعتلوی کوه از اینترنت پرسرعت با تکنولوژی ADSL بهرمند می شوند.

به گزارش روابط عمومی ICT آذربایجان غربی، قاسم جلیلی نژاد با اشاره به مزایای بستر اینترنت پرسرعت ADSL گفت: از مهمترین مزایای این بستر می توان کیفیت بالا و پایداری خدمات ارئه شده در آن و امکان انتقال پهنای باند بالاتر بدون محدودیت‌های رایج اشاره کرد.

وی با تشکر از زحمات مخابرات منطقه آذربایجان غربی افزود:ارایه سریع و ساده، فارغ از تمهیدات مخابراتی همچون رانژه کردن خط تلفن و امکان ارایه سرویس در نقاطی که به هر دلیل، ارایه‌ی یک سرویس با کیفیت میسر نیست از دیگر مزایای این بستر است.

جلیلی نژاد در خصوص  این روستا که با بافت جمعیتی متشکل از ارامنه استان می باشند، عنوان کرد:اینترنت این روستا قبل از این در بستر انتقال کابل مسی بود که گاهاً مشکلات سرقت کابل باعث ناپایداری ارتباط می شد که با تغییر سرویس از این پس اینترنت پرسرعت در بستر فیبر نوری ارائه می شود.

جلیلی نژاد با اشاره به این موضوع که استان آذربایجان غربی رنگین کمانی از اقوام  مختلف است، تصریح کرد: توسعه ارتباطات در تمام نقاط استان و توجه به خواسته های تمام قومیت ها و جلب رضایت همه مردم استان هدف اصلی مدیران و مسوولین حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان است.

طبق این گزارش تعداد پرت های ADSL روستای ساعتلوی کوه شهرستان ارومیه از 24 پرت به 48 پرت افزایش یافت.

۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۶۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید