اخبار

ارتباط 115روستای آذربایجان غربی با تکنولوژی 4G برقرار می شود

ارتباط 115روستای آذربایجان غربی با تکنولوژی 4G برقرار می شود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از برقراری ارتباط 115 روستای بالای 70 خانوار استان با تکنولوژی 4G خبر داد و گفت:این روستاها با اعتبار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق طرح USO با همکاری اپراتور ایرانسل در استان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی ICT آذربایجان غربی، قاسم جلیلی نژاد ضمن پیگیری مصوبات جلسه قبلی رومینگ بین اپراتوری عنوان کرد:هدف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از این طرح بهرمندی همه مشترکین اپراتور ها از ارتباط پایدار در تمام نقاط کشوراست.

جلیلی نژاد افزود:مشکلات 115روستای معرفی شده بایدبه صورت میدانی بررسی و دقیقاً تکنولوژی بستر های موجود و یا عدم وجود هرگونه زیر ساخت ارتباطی احصاء و برای تصمیم گیری نهایی گزاش شود.

مدیر کل ICT استان با اشاره به مصوبات سفر وزیر ارتباطات به استان گفت:پوشش ارتباطی 200 کیلومتر از نقاط کور جاده های استان از تعهدات وزیر ارتباطات در استان است که باید تا پایان سال جاری تحقق یابد و این کمیته پیگیر انجام سریع و رفع موانع این موضوع است.

در ادامه جلسه رومینگ بین اپراتوری مشکلات و راهکارها برقراری این امکان در مناطق مشخص شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید اپراتورها نتایج اقدامات صورت گرفته را از مرکز  دریافت و در اسرع وقت ارائه دهند.


۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۲۶
تعداد بازدید : ۶۸

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید