اخبار

کارگاه آموزشی ارتقای سطح سلامت فیزیکی و روانی بانوان شاغل در دستگاه های استانی وزارت ارتباطات برگزار شد

کارگاه آموزشی ارتقای سطح سلامت فیزیکی و روانی بانوان شاغل در دستگاه های استانی وزارت ارتباطات برگزار شد
بمنظور ارتقای سطح سلامت فیزیکی و روانی بانوان شاغل در دستگاه های استانی وزارت ارتباطات در آذربایجان غربی کارگاه آموزشی یک روزه با همکاری اداره کل ICT و دفتر امور بانوان و خانواده وزارت ارتباطات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات آذربایجان غربی، جلیلی نژاد با تاکید بر اهمیت سلامت زنان گفت: ارتقا و توجه به سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت جامعه در ابعاد مختلف جسمی، روحی و روانی در دوره‌های مختلف زندگی که پرورش فرزندان را بر عهده دارند و به تبع آن سلامت خانواده و جامعه در گرو آن بوده از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

جلیلی نژاد اظهار کرد: نقش و جایگاه زنان به عنوان پایه‌های اصلی خانواده و محور اساسی سلامت، رشد، پویایی و اعتلای جامعه غیر قابل انکار است و از آنجا که زنان در دوره‌های مختلف زندگی در نقش‌های مختلفی از جمله همسر، مادر و... ایفای نقش می‌کنند بنابراین توجه به سلامت آن‌ها حائز اهمیت است.

وی در ادامه به برگزاری کارگاه آموزشی ارتقای سطح سلامت فیزیکی و روانی بانوان شاغل در دستگاه های استانی وزارت ارتباطات در آذربایجان غربی اشاره و بیان کرد: با هدف تقویت، همدلی و ادراک مشترک و بالا بردن سطح توانمندی های بانوان در محیط کار این دوره اموزشی برگزار شد و تدوین راهبردی ارتقاء سلامت جسمی و روانی و معنوی بانوان شاغل یکی از اولویت های کاری این اداره کل  قرار دارد .

جلیلی نژاد افزود: همچنین ارائه راه های کنترل استرس در این دوره آموزشی به حاضرین،توسط استاد بین المللی  و مشاور وزارت ورزش وجوانان ارائه گردید.

۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴
تعداد بازدید : ۷۴

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید