پرش به محتوای اصلی

اخبار

در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی با حضور نماینده تام الاختیار وزیر و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران،

میز ارتباطات مردمی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی راه اندازی شد

میز ارتباطات مردمی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی راه اندازی شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری و اطلاعات آذربایجان غربی از راه‌اندازی میز ارتباطات مردمی حوزه ارتباطات و فناوری و اطلاعات آذربایجان غربی با حضور معاون بازرسی و نماینده تام الاختیار وزیر ارتباطات و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ICT آذربایجان غربی، قاسم جلیلی‌نژاد مدیرکل ارتباطات و فناوری و اطلاعات استان اظهار کرد: میز ارتباطات مردمی اداره کل ارتباطات استان با حضور معاون بازرسی و نماینده تام الاختیار وزیر ارتباطات و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در راستای اجرای اهداف و برنامه‌های دولت مردمی پنج‌شنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه راه‌اندازی شده است.

وی اضافه کرد: هم استانیان و عموم مردم عزیز می‌توانند از ساعت 8 صبح لغایت 6 عصربا مراجعه به آدرس ارومیه،ابتدای بلوار امامت جنب روگذر امامت پلاک ۱۸۰ طبقه اول واحد بازرسی اداره کل درخواست های خود را در حوزه فاوای استان مطرح کنند.

جلیلی نژاد تصریح کرد: در این میز خدمت با حضور معاون مرکز بازرسی و نماینده تام الاختیار وزیر ارتباطات و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به صورت رو در رو به بررسی مشکلات مردم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، پست ، پست بانک و حوزه مخابرات استان پرداخت می شود.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۲۳:۴۶
تعداد بازدید : ۶۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید