پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیر کل ارتباطات آذربایجان غربی در برنامه زنده سحریز خیر استان گفت:

فناوری اطلاعات پیشران توسعه تمام حوزه ها بلاخص عرصه روابط عمومی است

فناوری اطلاعات پیشران توسعه تمام حوزه ها بلاخص عرصه روابط عمومی است
مدیرکل ارتباطات و فناوری و اطلاعات آذربایجان غربی در برنامه سحریز خیر مرکز صدا و سیمای آذربایجان غربی که بمناسبت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی دعوت شده بود،گفت: فناوری اطلاعات پیشران توسعه تمام حوزه ها بلاخص عرصه روابط عمومی است.

به گزارش روابط عمومی ICT آذربایجان غربی، قاسم جلیلی‌نژاد مدیرکل ارتباطات و فناوری و اطلاعات آذربایجان غربی اظهار کرد:امروزه جنس پیام و شکل پیام در حوزه روابط عمومی با توجه به گسترس فناوری های نوین در این بخش تغییر کرده و به شکل های و در قالب های جدید در آمده است.

وی با اشاره به این که نقش فناوری اطلاعات در حوزه روابط عمومی  بی بدیل است ، افزود:امروزه انتقال پیام با سرعت بیشتر در حال ارسال و دریافت است و این موضوع انتظارات مردم را از بخش حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه روز افزون آن بالا برده است.

جلیلی نژاد تصریح کرد: امروزه روابط عمومی ها باید خود را مجهز به دستاورد های نوین فناوری اطلاعات کنند تا یک گام جلوتر از همه در بحث تبادل اطلاعات قرار بگیرند.

مدیر کل ارتباطات با بیان این که اداره کل ارتباطات در دو بخش بحث توسعه زیرساخت های ارتباطی را پیگیر است، گفت:بخش اول توسعه ارتباطات اپراتورها در شهر ها و مناطق پرجمعیت است که طبق سیاست وزارت ارتباطات و پروانه هایی که از طریق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر اساس اصل درآمدزایی فعالیت می کنند.

وی ضمن اشاره به شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا افزود: بخش دوم توسعه ارتباطات روستایی است که طبق سیاست های توسعه ای وزارت ارتباطات برای تجهیز و پوشش مناطق محروم و روستایی با اعتبارات دولتی صورت می گیرد.

 بر اساس این گزارش مدیر کل ارتباطات استان بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در این برنامه زنده تلویزیونی حاضر شد.

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۴
تعداد بازدید : ۴۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید